Zpět na články

Boj o kníratého Supermana pokračuje!

Fanoušci se neradi vzdávají a Henry tomu nepomáhá!

zdroj: tisková zpráva

Možná jste zaregistrovali mánii, která se momentálně šíří interentem. Všechno způsobila informace o tom, že Henry Cavill, herec, který ztvárnil Supermana, musel v chystaném filmu Justice League na dotáčky.

No, jenže tou dobou byl už zaháčkovaný v rámci natáčení nové Mission: Impossible, kde v rámci smlouvy podepsal, že si neoholí svůj knír. Nebožáci z Warnerů tak jednoduše museli jeho chundelatou chloubu (tedy mluvíme o vousech), digitálně oholit.

Když se to dozěvděli fanoušci, naopak se začali dožadovat vousatého Supermana. Vzniklo dokonce i fanouškovské video, které ukazuje, jak by dobře celý Supík s knírem vypadal.

K celé situaci se vyjádřil i sám Henry Cavill, který si z toho udělal legraci na Instagramu.

Dear followers, it is time to finally set the record straight in this moustache fiasco. Pictured above, is not a set on MI6 but is in fact the latest in a series of weapons being designed by Warner Bros and Paramount Studios to combat the entity known as "Henry Cavill's Moustache". There has been no discussion over whether to shave or not to shave for the JL reshoots, simply a relentless campaign to put an end to the seemingly inexorable conquest of this despotic 'stache. It is not a question of IF I should shave - it is a question of how can we possibly be victorious against such a beast without bringing our own doom raining down upon us. #MI6 #JusticeLeague #HenryCavillsMoustache #HopeIsAllWeHaveLeft #MoustacheImpossible

Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill),Čec 26, 2017 v 10:19 PDT

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články