Zpět na články

České i zahraniční celebrity, o kterých jste nevěděli, že hrají hry!

Celebrity. Jsou známé a slavné, ale ve skutečnosti jsou jako my - když mají chvíli a chtějí si prostě jen tak "dáchnout", pustí si hru. Kdo je vlastně pořádný pařan,aniž byste o tom věděli?

zdroj: tisková zpráva

Henry Cavill

Nejnovější nadsamec a svůdce všech žen - sexy Henry Cavill, který už na věky věků bude Superman, je ve skutečnosti solidní nerd. Když mu volal Zack Snyder, že dostal roli ve filmu Muž z oceli, měl zrovna rozehraný raid ve World of Warcraft, a tak se rozhodl telefon prachsprostě ignorovat! Mezi jeho další oblíbené hry pak patří Skyrim.

Mila Kunis

 

Mila Kunis zdroj: tisková zpráva

Nejen Henry Cavil, ale i Mila Kunis propadla závislosti na World of Warcraft, což nejednou zmínila v řadě rozhovorů. Šušká se, že ovšem v poslední době přestala. Jestli ji nakonec vyléčila skutečnost, že se loni úspěšně rozmnožila, nebo fakt, že si vzala Astona Kuchtera - těžko říct.

Matthew Perry

 

Matthew Perry zdroj: Profimedia

Matthew Perry, nebo tak jak ho známe všichni - Chandler z Přátel, si střihnul roličku ve Fallout New Vegas. Dodnes je to citované jako jedna z nejhorších dabérských rolí a řada lidí si myslí, že byl k tomu Matt donucený. Jenže opak je pravdou! Matt je ve skutečnosti velký fanda série a z role byl nadšený. Fallout miluje natolik že si prý z hraní třetího dílu odnesl karpální tunel. Au!

Robin Williams

 

Robin Williams zdroj: tisková zpráva

Robin Williams a jeho láska ke hrám byla pověstná. Ostatně svojí dceru pojmenoval Zelda (a ne, rozhodně ne náhodou), stejně tak ho bavilo Call of Duty nebo Portal. A samozřejmě se nevyhnul ani herními heroinu v podobě World of Warcraft.

Ronda Rousey

 

celebrity zdroj: tisková zpráva

Ronda Rousey - profesionální MMA bojovnice poslední dobou dobývá srdce internetu. Aby ne. Na Rondě je jen minimum věcí, které byste nemohli mít rádi. Ostatně krom toho, že je drsná bojovnice, tak je i posedlá Pokémony. Dokonce do takové míry, že s každým novým ročníkem musí koupit vždy obě verze - a samozřejmě posbírat všechny Pokémony.

Rosario Dawson

Rosario Dawson zdroj: tisková zpráva

 

Další celebrita, která má ráda hry, je Rosario Dawson. I ta patří do týmu Nintenda. Nakonec mezi svoje oblíbené hry uvedla Super Mario Bros. a The Legend of Zelda. Mimochodem právě Rosario můžete slyšet v chystaném animáči Ratchet a Clank, který by měl přijít do kin příští rok.

A co české celebrity? Tam je to opravdu zajímavé!

Jan Kraus

 

Jan Kraus zdroj: Profimedia

Například ke hraní her se přiznal slavný moderátor Jan Kraus. S počítači začal už v osmdesátých letech v rámci Klubu uživatelů osobních počítačů. Mezi oblíbené hry pak patří hlavně strategie, ale i takové kousky jako je Metal Gear Solid nebo Pro Evo.

Zděněk Škromach

 

Zdeněk Škromach (ČSSD) Zdeněk Škromach (ČSSD), zdroj: Mediafax

Další slavný český pařan je král nevhodných selfie, politik za ČSSD Zdeněk Škromach. Ten hraje už dlouhé roky, mezi oblíbené pak patří Need for Speed, Crysis, Command & Conquer nebo Battlefield 4. Na svém kontě má ale dokonce i Farmville!

Zdeněk Izer

 

celebrity zdroj: tisková zpráva

Fanda her je také herec a bavič Zdeněk Izer. Ten nejen že je navždy spjatý se sérií Horké léto, ale svůj volný čas rád vyplní i nějakou tou pěknou hrou. Jeho první počítač byla 286, na kterém mastil Dooma, pak přišly na řadu konzole - na PlayStation 3 dokonce Zdeněk čekal ve frontě v rámci půlnoční premiéry. Mezi oblíbené patří třeba Far Cry 3 nebo Uncharted 3.

Martin Veselovský

 

Martin Veselovský (vlevo) Martin Veselovský (vlevo), zdroj: isifa/MAFRA/Dan Materna

Mezi možná trochu překvapivé milovníky her se řadí i většinu času vážný a seriózní Martin Veselovský, kterého můžete znát z projektu DVTV. Ten začínal na automatových peckách, jako jsou Space Invaders, obecně ale preferuje hlavně klasické střílečky - například Call of Duty, Wolfenstein nebo ale klidně i Dishonored.

Roman Šebrle

 

Roman Šebrle zdroj: Profimedia

Olympijský vítěz v desetiboji a současný zprávař na Primě, Roman Šebrle si občas taky rád něco zahraje. Jako oblíbený žánr má adventury, ale i akční hry. Ať už je řeč třeba o Grand Theft Auto nebo Medal of Honor.  

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články