Zpět na články

Chcete si zkusit zaklínačský výcvik? V Polsku otevřeli školu pro zaklínače!

Chtěli jste vždy vyzkoušet, jaké je to být zaklínačem? To vám asi nesplníme, ale můžete se aspoň na pár dní stát zaklínačským učněm a prožít tři dny na hradě mezi ostatními adepty. Doufáme, že součástí nebude zkouška trav.

zdroj: tisková zpráva

Znáte Larpy? Slovo Larp je odvozeno z anglického Live Action Role Play, což znamená, že lidé prožívají příběh postavy, kterou si sami vymyslí. A když se sejde několik takových lidí, tak vznikne Larp. Larp je vlastně hraní na hrdiny na živo. A pokud jste si chtěli vždycky vyzkoušet, jaké je to být zaklínačským učněm, tak pro vás máme skvělou příležitost, jak si splnit sen.

wicher school

V Polsku vznikla Zaklínačská škola, kde si adepti mohou vyzkoušet tvorbu lektvarů, souboje s meči, střelbu či bylinkářství a to během tří dnů, kdy budou bydlet na nádherném hradě, nosit tematické oblečení a pokusí se co nejvíce se přiblížit životu zaklínačského učně.

wicher school zdroj: tisková zpráva

Projekt oficiálně spolupracuje s CD Project RED, takže si nemusíte dělat starosti, že to bude nějaká akce, co se jen přiživuje na značce. Pořádá se ve dvou jazykových verzích a to samozřejmě v polské a mezinárodní v angličtině. Jedinou podmínkou k účasti je být plnoletý a vejít se do omezené kapacity školy. A také mít plný měšec peněz, protože to není zrovna nejlevnější sranda, za víkend adepti zaplatí cca 9000Kč. Ale pokud chcete na pěknou dovolenou se zajímavými zážitky, tak to za to stojí.

wicher school  

Celá galerie

 

Tagy: škola Polsko výcvik Zaklínač lektvary meče

Zdroj: www.witcherschool.com/

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články