Zpět na články

GALERIE: Cosplay tak příšerný, až je geniální

Cosplay, to nemusí být vždycky otázka mnoha hodin práce, neskutečně talentovaných lidí a také zoufale drahých kostýmů. Může to být také věc trochu kreativnějšího použití běžných předmětů z domácnosti… I když výsledek posuďte sami.

zdroj: tisková zpráva

King – Tekken

Chcete se vcítit do kůže mocného luchadora s leopardí maskou na hlavě ze série Tekken? Stačí jen příhodná krabice a trochu houbiček.

7TowKtX

Darth Vader – Star Wars

Proč kupovat drahý kostým za nekřesťanský peníz, když přitom stačí kbelík, černá tepláková souprava a kus hadru jako plášť.

BUzzADm

Creeper – Minecraft

Člověk by skoro řekl, že creeper sám o sobě není příliš komplikovaný na výrobu, jak se ale zdá, dá se celkový proces ještě zjednodušit! Pytel na odpadky, ručník a krabice.

d4bcf718b9a8f5ba6f456d6464e26fe4

Sub-Zero – Mortal Kombat

Tohle je celkem šikovný návod, jak si z mikiny, džínů a pásku udělat epesního Sub-Zera! Mortal Kombat se blíží, tak se můžete připravit.

HteeiET

Sauron – Pán prstenů

Tady rozhodně dáváme body za originalitu, to se musí nechat. Na druhou stranu si nejsme úplně jisti, že to byla šťastná volba.

lO7Cr2s

Scorpion – Mortal Kombat

Pro dalšího z bojovníků z Mortal Kombat stačí mít černý pytel na odpadky a hodně žluté bezpečností pásky.

mTLRJQM

Michael, Franklin, Trevor – GTA V

Krom toho, že je to prostě jen drsně vyhlížející kluk s balíčkem dolarovek a baseballovou pálkou, zvládnul tenhle klučina jeden z velký US strašáků – a to udělat tzv. black face. Na druhou stranu, takový Gogo by mohl vyprávět.

Ow8sOUv zdroj: tisková zpráva

Cyclop – X-men

Tohle je zkrátka božské. Nejen, že je to kreativní způsob použití jídla, ale navíc ta podoba je skoro 1:1! A po conu máte ještě svačinku.

Y9jmeQ8

Cortana a Master Chief – Halo

Dobře. Nechceme být zlí. Víme, že ve výsledku… se nejedná o zas tak hrozné kostýmy co do technického zpracování. Jenže někdy je fajn si přiznat, že ty tělesné proporce zkrátka úplně neodpovídají.

9AGD1vT

Tagy: žebříček sranda cosplay trochu děsivé

Zdroj: reddit.com

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články