Zpět na články

Jaké faily jsme mohli vidět na letošní E3 Electronics Arts konferenci?

Pokud jste sledovali včerejší konferenci Electronic Arts na E3 v Los Angeles, tak jste si mohli všimnout několika věcí, které vám tam trochu neseděly. Pojďme si je shrnout.

zdroj: tisková zpráva

Konference byla jako každý rok plná sportu, Star Wars a také failů. Ano, každý rok se na téměř každé konferenci projeví nějaká chybka a u diváků tím získá malý vroubek. Pamatujeme si, jak na Microsoft konferenci téměř půl traileru nejel zvuk. Jak dopadla letos EA?

Asi za největší fail považujeme projev Jesseho Wellense, známého YouTubera z kanálu BFvsGF či PrankVsPrank (nyní již Jesse), který mluvil o hře Need for Speed: Payback a vypadalo to, že vůbec nemá ponětí o čem hovoří. Nejspíš byl jen trošku nervózní, protože víme, že je to dost zapálený hráč. My mu to rozhodně nezazlíváme a je nám ho trošku líto, protože ho máme rádi. A nakonec se na svém Twitteru zasmál i sám sobě.

Další fail zajistili Men in Blazers, jenž jsou známí pro své komentování fotbalu. Když si chtěli dát na pódiu placáka, tak prostě minuli. O dost. Vypadalo to hrozně komicky. No, podívejte se sami.

A poslední fail byly záběry z NBA Live při streamu hry Star Wars Battlefront II, které každého poněkud překvapily. A streamerský tým si toho všiml až po několika sekundách.

Stále nás na E3 čeká hromada dalších konferencí a uvidíme, jestli se v ostatních najde tolik průserů jak u EA.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články