Zpět na články

Jako prank se rozhodl zavraždit přítele. Internet se bouří

Pranky na YouTube se poslední dobou značně stupňují. Ostatně většina americké produkce Viral Brothers by mohla vyprávět.  Tím nejhorším z poslední doby je ale rozhodně „prank“ Sama Pepera, kde se rozhodl spáchat vraždu.

zdroj: tisková zpráva

Sam Peper nedávno vydal video, které pobouřilo nejednoho diváka. Ve videu vidíme nahranou scénku, kterak jsou dva tvůrci z Vine uneseni. Nakonec kdesi na střeše nad Los Angeles jeden z nich musí být svědkem, jak toho druhého zabijí. Samozřejmě, že vražda byla jen nahraná, takže na konci toho všeho si všichni padnou do náruče a nastane happy end.

prank

Nebo ne? Internet se bouří, že tenhle typ pranku už je zcela za hranou. Přeci jen je něco jiného, když někomu dáte třeba mouku do fénu… a když předstíráte vraždu. Neděláme si iluze, že je celý prank nahraný u VŠECH zúčastněných. Nakonec ve Spojených státech zkusit něco podobného – tak si vysloužíte solidní šanci k mastnému soudnímu procesu.

prank

Nic to nemění na tom, že už přes sto tisíc lidí podepsalo petici, aby YouTube účet Sama Pepera deaktivoval. YouTube se k tomu ovšem vyjádřil s komentářem, že Sam neporušil žádná pravidla.Na scénu tak vstoupili Anonymous s výhružkou, že jestli Sam svoje video z YouTube sám neodstraní, „rozpoutají peklo“. Od celého incidentu už ale uběhly tři dny a zatím stále nic.

prank

Výsledek je tak jediný – Sam Peper má pozornost, po které toužil.

Nakonec přesně o podobných typech pranků mluvil i nedávno PewDiePie ve svém videu.  

 

Tagy: vražda pewdiepie prank sam peper

Zdroj: superfame

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články