Zpět na články

Jar Jar Binks jako ultimátní záporák v nových Hvězdných válkách - fan teorie získává stále více důkazů!

Po mnoho let byl Jar Jar Binks nejnenáviděnější postavou z univerza Hvězdných válek. Co když ale za touhle postavou bylo něco víc, než jen nešikovný trouba?

zdroj: tisková zpráva

Poslední dobou internet rozvířila představa, že Jar Jar Binks měl mít ve skutečnosti v epizodách I - III mnohem větší úlohu, než se nakonec stalo. Fanoušci tak trochu doufají, že se nakonec vrátí v nové epizodě. Ha! V jaké době to žijeme. Fanoušci doufají, že se vrátí Jar Jar Binks. Šílené!

jar jar

Podle teorie Dartha Jar Jara ale ve skutečnosti tenhle věčně nablbý tvor z planety Naboo spolupracoval s Palpatinem, stejně jako má i schopnosti rytířů jedi. Svojí nešikovnost pak jen maskuje, protože podobně jako v případě Yody z původní trilogie, nečekáte od takové postavy, že skutečně bude vládnout opravdovou sílou.

Důkazů je řada, nemluvě o tom, že právě Jar Jar v době své politické činnosti přesvědčil Senát, aby dali Palpatinovi podporu a začal tak v podstatě klonové války.

Jednou z variant je tedy, že tajemný Kylo Ren - nová postava a záporák z chystaného Síla se probouzí - je právě pod maskou schovaný Jar Jar. Samozřejmě je to jen teorie, ale zároveň velmi vydařená představa. Jestli vás Jar Jar jako sith lord zajímá víc, zamiřte na speciální web DarthJarJar.Com       

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články