Zpět na články

Perfektní cosplay podle filmu Na hraně zítřka vznikl ze záchodových součástek

Stačí mít jen trochu představivosti a můžete si něco podobného vytvořit sami… pokud vám nevadí na něčem strávit 300 hodin!

zdroj: Archiv

Film Na hraně zítřka je skvělý a měli byste ho vidět, i když v něm hraje ten bláznivý scientolog. To jen na začátek. Teď ale k tomu hlavnímu. Ve filmu hrdinové nosí speciální exoskelety, které jim pomáhají v boji s nepřátelskými mimozemšťany. Peter Kokis se rozhodl vytvořit svojí vlastní verzi ještě před premiérou filmu – jenom z traileru.

Edge of Tomorrow zdroj: Archiv

Pro výrobu se rozhodl navštívit obchod s domácími potřebami. Exoskelet je tak vytvořený z věcí jako jsou například pasti na myši, minutka na vajíčka, 6 držáků na toaletní papír, otvírák na lahve, kráječe na vajíčka, instalatérské potřeby, víčka od limonád, trubky, poklice a spousty dalšího.  Jak se sám přiznal, rád používá předměty, které jsou spojené se záchodem. Ne, že by měl nějaký zásadní fetiš, ale prostě vypadají dobře mechanicky.

Edge of Tomorrow zdroj: Archiv

Celková výroba pak zabrala na 300 hodin! Solidní práce! Mrkněte do naší galerie a pro další ukázky práce Petera Kokise se podívejte na jeho web.  

Celá galerie

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články