Zpět na články

Pět nejkrásnějších nerdy svateb

Přiznejte si to, taky si svatbu plánujete. Dělá to každý nehledě na pohlaví. A pokud jste nerdi či geekové, tak to děláte dvakrát tolik, protože chcete mít něco speciálního, něco, co by ukázalo světu, jak jste oddaní svému přesvědčení. My vám ukážeme pět krásných inspirací, jak by mohla tématická svatba vypadat.

zdroj: tisková zpráva

Byli jste někdy na svatbě? Je to sice krásná ukázka spojení dvou zamilovaných lidí, ale také velmi obyčejná akce, která bývá jedna jak druhá. Proto je potřeba hosty něčím překvapit a zároveň popustit uzdu své fantasii a kreativitě. A také lásce nejen k druhému člověku, ale i k oblíbenému universu. 

Inspirujte se pěti úžasnými svatbami a popřemýšlejte, jak bude v budoucnu vypadat váš nejdůležitější den v životě.

Milujete Pána prstenů? Už máte na Novém Zélandu projezděnou každou lokaci, kde se váš nejoblíbenější film točil (mrk mrk Bětko)? Šli byste pro svou lásku až do Mordoru? V tom případě je jasné, jak by mohla vaše svatba vypadat. Nachystejte si spoustu nalepovacích uší, plášťů s kápí, tabáku a medoviny.

svatby

Už jste našli svou společnici na cestu životem? Už vás váš Doktor vzal na cestu ke hvězdám? Tak to budete asi fanoušci Doctora Who. Zde malá inspirace.

svatby

 Oblé hrany jsou na této svatbě přísně zakázány! Protože do Minecraftu nic takového nepatří. Na této svatbě naleznete spousty diamantů, prasátek i creeperů.

svatby

Každá slečna chtěla být vždy princeznou. Tahle slečna si to splnila a vdala se jako malá mořská víla Ariel. Měla štěstí, že našla svého prince Erika, snad tato krásná pohádka neskončí jako klasický příběh, který Disney vynechal a to smrtí samotné mořské panny.

svatby

 Temná nebo světlá strana síly? Když jde o lásku, tak se stírají rozdíly. Světelné meče na této svatbě rozhodně chybět nemohou.

svatby

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články