Zpět na články

Pět překvapení od vývojářů, které můžete najít ve hře The Division

Tom Clancy's: The Division teď hraje téměř každý. A to má za následek to, že se začaly objevovat první easter eggy, aneb tajemné překvapení od vývojářů, jenž odhalí pouze velmi všímaví hráči. My vám našli pět nejzajímavějších a určitě počítejte s tím, že to není konečné číslo. Připomeneme jen to, že poslední easter egg z Assassin's Creed Unity byl odhalen až po roce od vydání hry, takže jsme zvědaví, na co všechno zajímavého ještě narazíme.

zdroj: tisková zpráva

Zasněžený New York dokáže skrývat spoustu tajemství, vy je můžete odhalit, když víte kde hledat. Představujeme vám pět easter eggů ze hry The Division, na které jste třeba zatím vůbec nepřišli. A některé jste mohli najít již v beta verzi hry.

1. Pokud vám něco říká Breaking Bad, tak to budete znát jména Jesse Pinkman a Walter White. Najdete je totiž i v The Division.

yamhvkvs4hvjapwlp7xa zdroj: tisková zpráva

 2. Ubisoft si ve hře vytvořil vlastní kanceláře. Najdete tam zdi vyzdobené ve stylu her Grow Home a For Honor.

3. Říká vám něco Adventure Time? Tento oblíbený seriál se dostal až na zeď virtuálního New Yorku.

xvrnytrdngnzsbmbhmpr zdroj: tisková zpráva

4. Znáte slavnou scénu ze zábavné show Mr. Bean, kdy si hlavní postava koupí křeslo, ale protože má malé auto, tak si jej umístí na střechu automobilu, na které si sedne a řídí přímo ze střechy? Mr. Beana potkáte v The Division i s jeho autem.

uxxofnfxupu54dnlgltz zdroj: tisková zpráva

Originální scéna ze seriálu:

odlhd06kjpug9t5muzlb zdroj: tisková zpráva

5. Pokud najdete na zemi nunchucky a pizzu, co vás první napadne? Ninja Želvy! Teda aspoň nás nenapravitelné nerdy. A když jsme ve hře pizzu a nunchucky na podlaze objevili, tak nám bylo jasné kam vývojáři míří.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články