Zpět na články

Rodiče využívali vlastní děti k točení prank videí – o syna a dceru nakonec přišli

Vlastně docela pozitivní zpráva!

zdroj: tisková zpráva

Možná jste slyšeli o DaddyOFive. Tahle rodinka s pěti dětmi tvořila na YouTube videa založená především na rodinných prancích, kdy se vzájemně celá rodina škádlila. Doposud nic zlého, říkáte si.

Problém byl, že některá videa byla víc než za hranou a bylo zřejmé, že minimálně malý Cody je často nedobrovolným terčem všech jejich „vtípků“.

Například video, ve kterém matka rodiny začne řvát na Codyho, že provedl nepořádek, co sama nastražila s otcem, zatímco nebohý Cody pláče a neví, jak se bránit, rozvířilo vody internetu.

Nejlépe celou situaci asi vystihl Philip DeFranco, takže pokud chcete krátkou rekapitulaci toho, co vlastně bylo na daných videích špatně, určitě se podívejte.

No, každopádně přišla alespoň částečně dobrá zpráva. Řada lidí se obávala o duševní zdraví nebohého Codyho, což nakonec vedlo k získání poměrně velké finanční částky. Tu použila biologická matka dvou dětí, včetně malého Codyho, na právní úkony, aby získala potomky do svého opatrovnictví. A to se povedlo.

DaddyOFive sice vydal srdceryvné video, ve kterém se hluboce omlouvá, ale internet má jasno. Pro Codyho je určitě lepší, že žije nyní se svojí matkou!

Tagy: děti prank youtube drama Philip DeFranco

Zdroj: The Mary Sue

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články