Zpět na články

YouTuber MikeJePan nafekoval vzetí do vazby a napálil tak celou ČR

Od problémů s demonetizací, který se týká i českých YouTuberů, je stále těžší příjít na způsob, jak si vydělat. Své o tom ví YouTube kanál MikeJePan, respektive přímo jeho zakladatel Mike. Ten přišel s geniálním nápadem, jak na sebe vztáhnout pozoronost. Rozhlásil, že ho zavřela policie. A připravil sérií videí, která na první pohled potvrzovala, co se stalo.

zdroj: tisková zpráva

Podívejte se na vůbec první video, kterým celou kauzu odstartoval. Za necelých pár hodin získal více jak 200.000 zhlédnutí. Neustále rostoucí číslo se zastavilo až po týdnu, kdy dosáhlo neuvěřitelných 335.000 zhlédnutí.

Protože pár lidem bylo podezřelé, že se Mike zobrazoval v době, kdy měl být údajně zavřený online na facebooku a hrál několik her na Steamu. Musel tým pokračovat v přesvědčování sérií minivlogů a živých streamů. Jako byl třeba ten následující.

No a samotná tečka na závěr, Mikovo odhalení se vším všudy. Celý kanál zároveň s odhalením pravdy oslavil hranici 200.000 odběratelů. Na druhou stranu tím Mike naštval řadu svých fanoušků. Přeci jen nechat se údajně zavřít a následně vysvobodit za pomocí své firmy, to je úplně jiný rozměr businessu.

A na závěr jako bonus, zde je souhrn toho, co na to říká Martin Rota!

Tagy: vazba policie ČR youtubeři MikeJePan Mike

Zdroj: YouTube.com, Vlastní

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články