Zpět na články

YouTuber si zajel koupit burger a zároveň vytvořil světový rekord v dohrání The Witness

The Witness není jako jiné hry a proto je jisté, že speedruny se budou lišit. Ostrov The Witness je plný náročných hádanek. Některé jsou skryté, jiné jsou mnohem složitější než jiné a jejich vyřešení zabere mnoho času. A proto tuto hru dohrát na 100% není zrovna jednoduché.

zdroj: tisková zpráva

FearfulFerret je YouTuber, který se rozhodl, že to splní. Dokázal to za 3 hodiny a 16 sekund a to včetně videa, jenž musíte shlédnout k plnému splnění hry a má 58 minut. A ušetřený čas využil k tomu, že si zašel koupit sváču do 15 minut vzdáleného fastfoodu s burgery a to vše v přímém přenosu. Jakmile jídlo dojedl, tak se opět pustil do hry. Fearful přiznal, že by to určitě příště zvládl i za lepší čas. Ale v tuto chvíli nemá konkurenci, protože splnit The Witness na 100% za tak skvělý čas zatím nepřekonal nikdo.

The Witness patří k jedné z nejdražších indie logických her, čímž na sebe upoutala velkou pozornost jak hráčů a médií. Ocitnete se na pustém ostrově s více než 400 hádankami a vašim úkolem je všechny vyřešit.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články