Zpět na články

Youtubeři tajně strávili noc v IKEA zavřeni ve skříních

Nebudeme vám lhát, všichni jsme o tom tajně přemýšleli. Schovat se v IKEA a po zavírací době skákat na všech postelích či zahrát si schovku mezi regály. Tito dva hoši se toho nebáli a opravdu si vyzkoušeli vše, po čem my skrytě toužíme.

zdroj: tisková zpráva

Obchod s bytovými doplňky a nábytkem IKEA známe snad všichni. My rozhodně, protože jejich masové kuličky jsou prostě boží, koho by zajímal nábytek, když se může pořádně nadlábnout. Každopádně mladíci, působící na YouTube pod přezdívkou Fakuna Matata, se zavřeli před zavírací dobou do skříní a zůstali tam tři hodiny, než se opovážili znovu vystrčit nos.

Vyzkoušeli si lehat do všech postelí, pěkně si na nich zaskákali a je nutno říct, že celou dobu působí poněkud vyděšeně. Nakonec se jim po otevření povedlo obchod úspěšně opustit. Uprostřed byl pokus o nějakou trapnou reklamu, ale budeme dělat jako že jsme to neviděli, jinak je video celkem zábavné.

Ale je zde otázka toho, zda IKEA nemá ve svém obchodě pohybové čidla a noční hlídače? Buď je ostraha příliš líná vstát a obchod zkontrolovat nebo to byl chytrý reklamní tah od samotného obchodu. Kdo ví? Rozhodnutí necháme na vás.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články