Zpět na články

Fan film Hvězdných válek vás vrátí zpátky do dětství

Fanouškovské filmy můžou mít různé podoby - a ne vždycky v něm musí běhat někdo ve špatně padnoucím kostýmu a předstírat, že umí hrát.

zdroj: tisková zpráva

Že jde udělat fanouškovský film i jinak, ukazuje krátké video Summer '78. To se, jak už tak nějak název napovídá, odehrává rok po premiéře Star Wars: Nové naděje. Tedy v době, kdy byla řada mladých Američanů naprosto okouzlena naprosto originálním světem, kterým jim George Lucas připravil. Nemalou roli v tom pak hráli i originální hračky. A přesně tomu se video, z produkce Jamese Arnolda Taylora. Koho? Pána, který daboval Obi-Wana Kenobiho v seriálu Klonové války! Takže když to posvětil sám Ben Kenobi.. tak to musí být skvělé, no ne?

 

Samotný filmeček má perfektní atmosféru a… nakonec není nad to si na začátku sychravého podzimu připomenout ještě trochu té dětské letní radosti. Konec nám pak přišel trochu úsměvný - samozřejmě skáče na hype kolem chystaného nového dílu Síla se probouzí, což se nám zdá přeci jen maličko předčasné. Ale tak uvidíme. Nezbývá než držet palce, aby J.J. Abrams dostál všemu tomu vysokému očekávání!

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články