Zpět na články

Fenomén internetu: vyměňte si obličej! Galerie fotek vás pobaví a vyděsí zároveň.

Aplikace Snapchat má speciální funkci. Můžete si vyměnit obličej s někým jiným nebo s něčím jiným na fotce. Vznikají šílené kreace, doslova obludy a děsivá stvoření na která byste nikdy nepomysleli. Vybrali jsme pro vás ty nejšílenější!

zdroj: tisková zpráva

Funkce, kde si můžete vyměnit obličej s někým jiným, jsou nyní obrovsky populární. Asi proto, že je děsně směšný se dívat na fotografie, kde má holka místo tváře kotouč od kola blízkého auta. Nebo možná proto, že když si vyměníte tvář s dítětem, může dojít k totálně divného pocitu. Nemůžete se zbavit dojmu, že taková aplikace by neměla nikdy existovat!

Podívejte se na tohle. Stačí vzít panenku a bum! Máte trauma.

faceswap1

Nebo je libo vyměnit si tvář s kočkou? Žádný problém!

faceswap2

Děsivé, že? A pokračujeme v přehlídce totální ujetosti. Stačí mít po ruce prasátko. Jak by něco tak roztomilého mohlo být najednou tak ošklivé? Že se vůbec ptáme. Dávno znáte odpověď.

faceswap3

Ale zdaleka nejlepší proměnu zažilo tohle děcko. Připravte se na nejlepší fotografii vašeho života!

faceswap4

Pokud chcete ještě větší dávku podivnosti a šíleného napětí, při kterém čekáte, že se každou chvíli zblázníte. Neváhejte si otevřít naší galerii, kde jsme pro vás připravili soubor toho nejlepšího. Ale pozor, neručíme za vaše duševní zdraví!

Celá galerie

Tagy: Instagram fotografie faceswap snapchat

Zdroj: Bored Panda, BuzzFeed

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články