Zpět na články

Šest vtipných příspěvků o Pokémon Go ze sociálních sítí

Taky máte po pár dnech plné zuby toho, jak se vaši přátelé chlubí na facebooku svými úlovky v Pokémon Go a vy jen čekáte až to oficiálně vyjde i u nás? Dřív než to všechno odezní tak bychom vám rádi ukázali internetový výběr vtipných příspěvků o Pokémon Go.

zdroj: tisková zpráva

Nový Pokémon Go spustil celosvětový fenomén. Znovu. Jak je vidno, ani zdaleka není kapesním monstrům konec. Po tom, co se vývojáři úspěšné geolokační hry Ingress rozhodli přepracovat svou původní vizi pro Nintendo, se strhla lavina nadšení. Sice si tuto hru bez menší okliky zatím nezahrajete, ale už teď nám tvůrci slibují, že se dostane na každého v následujících týdnech. To znamená i na Českou republiku.

Díky kameře a gyroskopu v mobilních telefonech lze v reálném čase vidět pokémony skrz displej. Hrát z pohodlí domova však nemůžete. Musíte se vypravit do okolí svého bydliště nebo vlastně kamkoliv po světě, abyste nové pokémony našli. Internetem už poletují tisíce skvělých obrázků, které znázorňují, jak si lidé opravdu už dlouho přáli hrát s Pokémony v reálném světě.

Když jste na rande a přijde vám notifikace, že je blízko charizard. Čas nenápadně zmizet na toaletu...

5

Máte rádi vajíčka na večeři?

4

Když vám holka napíše, že je doma sama, ale vy nemůžete přijít, protože vám snorlax blokuje cestu.

3

Nebo když vám slečna napíše ať se stavíte, ale jediným argumentem jak vás k sobě dostat je, že je charizard u ní na zahradě.

2

Ta hra se nezdá.

1

Pokémon Go vám doplní i lednici.

PokemonGo

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články