Zpět na články

Jedenáctiletý chlapec našel v obalu od GTA V pervitin

Drogy, násilí, protizákonná činnost a prostitutky. Přesně toho je hra Grand Theft Auto V plná. Ale co když se to přetočí do reálného života a vy otevřete krabičku a z ní vypadne balíček drog?

zdroj: tisková zpráva

Když paní McAllisterová z Floridy vzala svého jedenáctiletého syna do prodejny her GameStop, aby si vybral nějakou z použitých her na Xbox One, tak netušila, jakou nadílku si právě nesou domů. Její syn doma otevřel hru a z manuálu na něj vypadl sáček s podezřelým bílým práškem. Ten okamžitě předala policii a ta potvrdila, že se jedná o šest gramů methamphetaminu.

gtav drogy

Pokud se vám to zdá celé nějak povědomé, tak máte dobrou paměť. Přesně tento stejný případ se stal loni v zářím kdy jedenáctiletý chlapec také nalezl pervitin v použité hře rovněž z GameStopu. Je to snad plánovaná akce? To snad již brzy zjistí policie.

Paní McAllisterová celý případ prožívá poněkud hystericky a pořád řeší co vše se jejím dvou dětem mohlo stát a jak už si z GameStopu nikdy více nic nekoupí. Ale to, že malému chlapci koupí hru pro dospělé plnou drog, násilí a prostitutek ji již zas tak nebezpečné nepřipadá.

Tagy: děti pervitin drogy GTA V gamestop

Zdroj: bitfeed.co

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články