Zpět na články

Postiženého streamera s vadou řeči spoluhráči vyhodili ze zápasu CS:GO, komunita mu poslala peníze na operaci

Adam "Loop" Bahriz je sedmnáctiletý streamer hry Counter-Strike: Global Offensive původem z Alžírska. Běžně si u něj nevšimnete rozdílu mezi ostatními hráči, jen snad to, že má vadu řeči. Ale Loop není hráč jako každý jiný. Má nemoc HSAN, jenž mu způsobila téměř hluchotu, slepost a díky níž mu chybí všechny zuby. Ale i tak se rve za ranky v CS:GO jako lev, ale bohužel ne vždy se setkává s pochopením spoluhráčů.

zdroj: tisková zpráva

Ten den dělal to, co dělá vždy - připojil se do lobby s neznámými hráči a vysvětlil jim, že má vadu řeči. Ve většině případů se setkává s pochopením, bohužel dnes nebyl dobrý den a hráči jej označili za trolla a vypnuli si u něj voice chat. Napsal do chatu, že tedy nebude mluvit a nakonec byl ze hry vyhozen z důvodu nemluvení. Velmi jej to mrzelo a byl z toho smutný.

Naštěstí u něj v chatu na streamu  seděl divák, jenž byl velmi pohotový a šel na subreddit Global Offensive, kde požádal hráče aby šli Loopovi ukázat podporu, protože si nezasloužil od spoluhráčů takový přístup, jaký od nich dostal. Na jeho stream přišly tisíce lidí a začaly lítat obrovské částky peněz. Z těch peněz si nyní může Loop zaplatit velmi nákladnou operaci očí, jenž potřebuje.

Uvědomte si, že mezi námi nehrají jen zdraví hráči, ale je i spoustu postižených milovníků her a to nejen Loop, ale i třeba Handi, kterému chybí ruce i nohy a přesto je velmi zapálený fanoušek CS:GO.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články