Zpět na články

Předobjednejte si lístky do kina na Assassin's Creed a získejte třeba... kuši?!

Film Assassin's Creed je netrpělivě očekávám fanoušky série po celém světě. Již tento prosinec se herní nadšenci vydají do kina, ale někteří to mohou udělat stylově. Na lístky jsou již nyní spuštěné předobjednávky a znáte dárky k předobjednávkám, trička, hrnky, plakáty... ale ne, v New Regency to vzali trošku ve větším. K lístkům dostanete repliku kuše z 15. století. 

zdroj: tisková zpráva

Na stránkách společnosti Kernel je již šest předobjednávkových balíčků se zajímavými dárky. Ke každému dostanete kopii scénáře a některý z dárků, které jsou samozřejmě odstupňované cenou. Za $15 si odnesete sběratelské hodinky a dočasné tetování, za $25 se můžete obléct tričko, za $60 hidden blade, za $120 oficiální mikinu, za $600 exklusivní sošku a za $1200 španělskou ručně vyrobenou kuši. Balíčky s kuší jsou početně omezeny, ale tak řekněme si na rovinu, že lístek do kina v přepočtu za necelých 30 000 Kč se asi moc neprodá. Třeba byste na to sbalili nějakou gamer girl, protože takovým lístkům by určitě žádná neodolala.

Produkční společnost New Regency si je úspěchem filmu Assassin's Creed tak jistá, že již nyní plánuje pokračování. Tak uvidíme 21. prosince, jestli to bude tak dobré, jak slibují.

PicMonkey Collage zdroj: tisková zpráva

Tagy: listky film Assassin's Creed kuše

Zdroj: Kernel.com

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články