Zpět na články

Twitch drama – úspěšný streamer přišel o svůj kanál kvůli šikaně

Neposílejte svoje fanoušky, aby obtěžovali jiné streamery!

zdroj: tisková zpráva

Tohle je příběh o tom, proč není dobré plivat špínu po druhých. Začalo to přitom celkem nevinně. Streamer jménem CoconutB, který hraje hlavně Rust, se šel podívat na stream CoconutFlake. Tahle slečna ze Švédska má celkem solidní základnu fanoušků a CoconutB více méně přišel říct ahoj. Ohlásil se pak komentářem: „ty nejsi pravý coconut“. Za vtip dostal ban. Ne zrovna fér, ale co už.

Bohužel CoconutB jak se ukázalo nesl ban trochu hůř, než je zdrávo. Během své streamu se rozjel a začal CoconutFlake osočovat, že je tzv. cam whore. Nakonec pak poslal svoje diváky, aby to slečně řekli v chatu pěkně osobně. No, výsledek byl ten, že CoconutFlake si musela dát na měsíc pauzu se streamováním, protože trpí depresemi a tohle rozhodně nijak nepomohlo.

O celé aférce se nakonec dozvěděl Twitch, který celý kanál CoconutB zrušil. Sám CoconutB se k celé věci ještě oficiálně nevyjádřil. Zdá se, že ale jeho jediná obhajoba leží v tom, že CoconutFlake si v podstatě začala první – a to již zmíněným banem na jejím kanále. Jasně. Seems legit.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články